Munkatársaink

Dr. Fail József
egyetemi docens, tanszékvezető
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  210 szoba.
Tel.: 305 7219
Fax: 305 7672
E-mail: Fail.Jozsef@kertk.szie.hu
Dr. Pénzes Béla
egyetemi tanár, a mezőgazdasági tudományok kandidátusa
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  202 szoba.
Tel.: 305 7218
Fax: 305 7672
E-mail: Penzes.Bela@kertk.szie.hu
Dr. Haltrich Attila
egyetemi docens, a mezőgazdasági tudományok kandidátusa
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  219 szoba.
Tel.: 305 7218
Fax: 305 7672
E-mail: Haltrich.Attila@kertk.szie.hu
Dr. Markó Viktor
egyetemi docens, az MTA doktora
 
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet, 120 szoba.
Tel.: 305 7140
Fax: 305 7672
E-mail: Marko.Viktor@kertk.szie.hu
Dr.  Vétek Gábor
egyetemi docens
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  210 szoba.
Tel.: 305 7219
Fax: 305 7672
E-mail: Vetek.Gabor@kertk.szie.hu
Dr. Szabó Árpád
egyetemi adjunktus
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  203 szoba.
Tel.: 305 7677
Fax: 305 7672
E-mail: Szabo.Arpad@kertk.szie.hu
Dr. Radácsiné Hári Katalin
tanszéki mérnök
 
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet,  100 szoba.
Tel.: 305 7689
Fax: 305 7672
E-mail: Radacsine.Hari.Katalin@kertk.szie.hu
Farkas Péter
tudományos segédmunkatárs
 
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet,  100 szoba.
Tel.: 305 7689
Fax: 305 7672
"K" épület Rovarnevelő klímalabor
Tel.: 305 7565
E-mail: Farkas.Peter@kertk.szie.hu
Schmidtka Zsuzsanna
tanszéki ügyintéző
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  202 szoba.
Tel.: 305 7672
Fax: 305 7672
E-mail: Schmidtka.Zsuzsa@kertk.szie.hu
Saliga Rebeka
kutatási asszisztens
 
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet,  120 szoba.
Tel.: 305 7140
Fax: 305 7672
E-mail: Saliga.Rebeka@kertk.szie.hu
   
Tempfli Balázs
PhD hallgató
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  202 szoba.
Tel.: 305 7672
Fax: 305 7672
E-mail:
 
Sojnóczki Annamária
PhD hallgató
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  202 szoba.
Tel.: 305 7672
Fax: 305 7672
E-mail: soj.annam@gmail.com
Oláh Richárd
PhD hallgató
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  202 szoba.
Tel.: 305 7672
Fax: 305 7672
E-mail: olah988@hotmail.com
Mezőfi László
PhD hallgató
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  219 szoba.
Tel.: 305 7219
Fax: 305 7672
E-mail: mezofilaszlo@gmail.com
Korányi Dávid
PhD hallgató
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  219 szoba.
Tel.: 305 7219
Fax: 305 7672
E-mail: koranyidave@gmail.com
Nagy Viktória
PhD hallgató
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  203 szoba.
Tel.: 305 7677
Fax: 305 7672
E-mail: Nagy.Viktoria@kertk.szie.hu
 
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet,  100 szoba.
Tel.: 305 7689
Fax: 305 7672
E-mail: Kiraly.Kristof.Domonkos@kertk.szie.hu
Borbély Csaba
PhD hallgató
 
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet,  120 szoba.
Tel.: 305 7140
Fax: 305 7672
E-mail: Borbely.Csaba@kertk.szie.hu
 
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet,  104 szoba.
Tel.: 0630 836 4655
Fax: 305 7672
E-mail: atilaw1@gmail.com
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  204 szoba.
Tel.: 0630 563 5569
Fax: 305 7672
E-mail: rloredovarela@hotmail.com
Saranda Musa
PhD hallgató
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  204 szoba.
Tel.: 0670 252 9832
Fax: 305 7672
E-mail: sarandamusa1@gmail.com
 
magyar